گردشگری

پارک آبی وایلد وادی دبی Wild Wadi WaterPark

پارک آبی وایلد وادی دبی Wild Wadi WaterPark

پارک آبی وایلد وادی دبی را باید یکی از هیجان انگیزترین پارک های آبی در دنیا معرفی کرد. برخی شاید بهترین بودن در دنیا را اغراق آمیز بدانند، اما همین قدر بدانید که نظیر این پارک آبی در خاورمیانه وجود ندارد.

پارک آبی وایلد وادی در کشور امارات در شهر دبی در منطقه خیابان جمیرا مابین هتل بزرگ برج العرب و هتل جمیرا واقع شده است. جالب است بدانید که این پارک نه تنها در تابستان که فصل روتین آن است، بلکه در زمستان نیز پذیرای افراد است. البته لازم است برای سرد بودن آب تابستان و گرم بودن آن در زمستان تعجب نکنید، چون پدیده های هیجان انگیز دیگری در این پارک وجود دارد.

در این بخش ما قصد داریم به بررسی پارک آبی واید وادی واقع در دبی بپردازیم تا دلتان را برای سفر به این مجموعه شگفت انگیز آب کنیم! با این حساب همراه ما باشید.

وایلد وادی، پارک آبی دبی در زمستان

بیایید اول از همه در مورد پارک آبی دبی در زمستان صحبت کنیم. شاید باورتان نشود که پارک آبی وایلد وادی دبی گاها با نام پارک آبی زمستانی نیز شناخته می شود. این حرف یعنی اینکه فضای مجموعه پارک پوشیده است؟

جواب سوال بالا خیر است. پارک آبی دبی فضایی کاملا سر باز دارد اما با این حساب همچنان در فصول پاییز و زمستان نیز پذیرای حضور عموم افراد است.

در واقع یکی از علل اصلی که می تواند استفاده از پارک آبی دبی در زمستان را توجیه کند، آب و هوای متفاوت و گرمسیری شهر دبی است. دبی از جمله شهرهایی محسوب می شود که دارای آب و هوایی بسیار گرم و خشک است. به نوعی که تابستان آن را می توان یک فضای فراتر از خرما پزان تصور کرد. چرا فراتر؟ چون علاوه بر گرما شما با باد و خشکی عجیبی طرف هستید. چه کسی دلش نمی خواهد در این هوا آب تنی کند؟!

میانگین دما در فصول گرم در دبی برابر با 40 درجه سانتی گراد در روز و در در شب برابر با 30 درجه سانتی گراد است. در فصول سرد نیز دما به ترتیب روز و شب برابر با 23 و 14 درجه سانتی گراد است. در نتیجه همواره فرصتی برای حضور در پارک آبی وجود دارد. چرا که همیشه آسمان دبی آفتابی است.

قیمت بلیط پارک آبی وایلد وادی دبی

سرسره ها و سقوط آزاد پارک آبی دبی

اگر بخواهیم درباره سرسره های پارک آبی وایلد وادی دبی صحبت کنیم احتمالا هیجان شما به انتهای خود خواهید رسید و شاید از آدرنالین بالا غش کنید! اما گفتن از سرسره سقوط آزاد پارک آبی دبی موضوعی است که نباید از آن گذر کرد.

معرفی لوکس ترین مراکز خرید دبی
خواندن این مطلب را از دست ندهید

سرسره و سقوط آزاد پارک وایلد وادی دبی با نام جمیرا سکیرا شناخته می شود. این سرسره قبل از سوار شدن اکثرا یک تجربه از صف های طولانی را برای شما با کلی هیجان به همراه خواهد داشت.

این را به علاقه مندان سرسره سواری گوشزد می کنیم که برای رسیدن به محل سقوط آزاد این سرسره باید ارتفاعی برابر با 32 متر را از طریق پله بالا بروید. هنگامی که به بالای منطقه سقوط آزاد برسید پس از سوار شدن، سقوطی برابر با 120 متر را تجربه می کنید!

نکته وحشتناک و هیجان انگیز ماجرا درباره سقوط آزاد پارک آبی دبی در این است که شما در حین سقوط سرعتی برابر با 80 کیلومتر در ثانیه را طی خواهید کرد.

با این حساب باقی ماجراهای مرتبط با پارک آبی Wild Wadi را به توان قلبتان بسپارید.

قیمت بلیط پارک آبی وایلد وادی دبی

نوبتی هم باشد نوبت گفتن از قیمت بلیط پارک آبی وایلد وادی در دبی است. شما برای رفتن به این پارک هیجان انگیز از راه های مختلفی می توانید اقدام کنید. از همین رو قیمت بلیط این پارک آبی می تواند تغییراتی نیز داشته باشد.

به طور مثال می توانید از طریق تور اقدام به خوشگذرانی و سفر به پارک آبی Wild Wadi کنید. بسته به اینکه از چه توری استفاده می کنید قیمت ها می تواند متفاوت باشد.

به طور کلی و تقریبی قیمت بلیط پارک آبی وایلد وادی در شهر دبی به  شرح زیر است:

  • برای هر نفر قیمت برابر است با 250 درهم که به علاوه 5 درصد مالیات می شود 262 درهم
  • به منظور سرو ناهار می توانید از 25 درهم به بالا هزینه کنید
  • به منظور اجاره حوله به صورت اختیاری می توانید 40 درهم هزنیه کنید
  • همچنین بر اساس کمد قفلدار در سه سایز کوچک، متوسط و بزرگ هزینه ها به ترتیب برابر با 45، 65 و 85 درهم است.

پارک آبی وایلد وادی جاهای دیدنی دبی

اگر  به دنبال یک خوشگذارانی هیجان انگیز و سرشار از وحشت ارتفاع هستید پارک آبی وایلد وادی دبی را از دست ندهید. این پارک هم در فصول گرم و هم در فصول سرد به سبب شرایط خاص آب و هوایی دبی همواره پذیرای حضور افراد است.

بدون شک کسانی که به وحشت ارتفاع و سقوط آزاد علاقه دارند، جمیرا سکیرا را نادیده نخواهند گرفت. با این حساب فقط کافی است نگاهی کوچک به جیب خود بیاندازید و زمان خود را برای خوشگذرانی تنظیم کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.