تجارت, مراکز خرید

نمایندگی تویوتا در دبی

با بررسی قیمت خودروهای رایج در ایران و سایر کشورهای همسایه به سادگی می توانید یک اختلاف شدید را در زمینه خرید خودرو مشاهده کنید. این اختلاف هر کسی را مجاب به خرید خودرو از کشورهای همسایه می کند. نمایندگی تویوتا در دبی یکی از مراکزی است که می توانید در آن انواع مختلف اتومبیل های خاص شرکت تویوتا را بیابید.

بر اساس آمار، از آنجایی که بسیاری از خودروهای جدید شرکت هایی چون میتسوپیشی، آئودی، فولکس، سوزوکی، سیتروئن، پژو و غیره با قیمت بالا عرضه می شوند، خرید خودروهای کارکرده تویوتا یکی از به صرفه ترین خریدها چه در ایران و چه در دبی محسوب می شود. نکته ای که باب این خرید وجود دارد، ارزان بودن قمیت خودرو در دبی نسبت به ایران است.

بنابراین در این بخش ما به معرفی نمایندگی مطرح تویوتا دبی خواهیم پرداخت. این نمایندگی ها که در جای جای امارات واقع شده اند، با خدمات ویژه ای خودروهای خود را به فروش می رسانند.

آشنایی اجمالی با نمایندگی تویوتا در دبی

تویوتا یکی از محبوب ترین مارک ها و برندهایی است که در جهان همه آن را می شناسند. جالب است بدانید که این برند به عنوان محبوب ترین برند در امارات نیز شناخته می شود.

در حال حاضر بیش از 23 مدل از انواع مختلف خودروهای شرکت تویوتا در امارات به فروش می رسند. از عمده ترین مراکز فروش اتومبیل های تویوتا در امارات می توان به شهرهایی چون دبی، شارجه، ابوظبی، عجمان، راس الخلیفه، العین، فجیره، ام القیون و جده اشاره کرد.

در بین انواع مختلف مدل های خودرو در نمایندگی های امارات و دبی، تویوتا لندکروز از محبوب ترین مدل ها محسوب می شود. قیمت اولیه ای که برای این خودروی محبوب در نظر گرفته شده، برابر با 215.900 درهم است.

گفتنی است که تویوتا لند کروز یکی از ژاپنی ترین و به صرفه ترین اتومبیل ها از نظر تجاری محسوب می شود که شما حتی می توانید نمونه هایی از آن را با قیمت های کمتر در قالب اتومبیل کارکرده نیز بیابید. از مشخص ترین سودهایی که این خودرو برای خریدار رقم می زند، پایین بودن میزان مالیات بر ارزش افزوده آن است.

نمایندگی تویوتا در دبی

خودروهای موجود در نمایندگی های تویوتا در امارات

سوای از تویوتا لند کروز که اتومبیلی محبوب در نمایندگی تویوتا در دبی به حساب می آید، می توانید انواع دیگری از خودرو ها را با قیمت های کمتر از لندکروز نیز بیابید.

شرایط صادرات کالا به دبی 2021
خواندن این مطلب را از دست ندهید

کوپه، هاچ بک، مینی ون، سدان، کامیون و ون نیز از جمله ماشین هایی هستند که با متوسط قیمت 120.418 درهم در نمایندگی های تویوتا به فروش می رسند.

جدای از ماشین های مذکور که بیشتر در قالب صفر در اختیار مشتری قرار می گیرند، شما امکان این را دارید که برخی از این اتومبیل ها را به صورت کارکرده نیز خریداری کنید. اکثر این خودروها دارای مجوزی رسمی هستند که به راحتی می توان آن ها را در نمایندگی ها معامله کرد.

قیمت دقیق برخی از خودروها در نمایندگی های دبی

نمایندگی تویوتا در دبی و فروش خودروهای کارکرده

به طور کلی نمایندگی های دبی در زمینه فروش تویوتا، اتومبیل های زیر را ارائه می کنند. لازم به ذکر است که قیمت های درج شده، به نوعی تقریبی محسوب می شوند.

  • آوالون در دو تیپ به قیمت های 145 هزار و 165 هزار درهم برابر با 986 میلیون و 1 میلیارد و 122 تومان
  • آوانزا به قیمت 56 هزار درهم برابر با 380 میلیون تومان
  • کرولا در چهار تیپ به قیمت های 72هزار، 79 هزار، 78 هزار، 95.900 درهم به طور تقریبی برابر با 489 میلیون الی 652 میلیون تومان
  • اف جی کروز در دو تیپ به قیمت های 176 هزار و 201 هزار درهم برابر با 1 میلیارد 196 و 1 میلیارد و 366 میلیون تومان
  • گرانویا در دو تیپ با قیمت های 178 هزار و 200 هزار درهم برابر با 1 میلیارد و 210 و 1 میلیارد و 360 میلیون تومان
  • هایلوکس در پنج تیپ از 78 هزار درهم تا 114 هزار درهم برابر با 530 میلیون تا 979 میلیون تومان
  • لند کروز 70 در دو تیپ از 151 هزار تا 190 هزار درهم برابر با 1 میلیارد و 26 میلیون تا 1 میلیارد و 292 میلیون تومان

علاوه بر موارد ذکر شده شده می توانید نمونه های دیگری را نیز در نمایندگی تویوتا در دبی و سایر شهرهای ذکر شده در این مقاله بیابید که عمدتا بازه قیمتی همانند نمونه های ذکر شده را به خود اختصاص داده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *