تفریحات, گردشگری

معرفی پارک آبی لگولند در دبی

بدون شک اگر اسم اسباب بازی های لگو به گوشتان خورده باشد که خورده است، سرزمین لگوی دبی را نیز می شناسید. این سرزمین دارای بخشی است که به پارک آبی لگولند در دبی معروف است.

به خوبی می دانید که لگوها بهترین و با کیفیت ترین اسباب بازی هایی هستند که برای کودکان طراحی شده اند و هر کودکی با دیدن آن خوشحال و شاد خواهد شد. حال بیایید تصور کنید که وارد سرزمینی شده اید که تمام اجزای آن از لگو ساخته شده است و می توانید در آن به بازی های هیجان آنگیز با لگوها بپردازید.

جالب تر از بازی و ساختن وسایل مختلف با لگو، این است که وارد یک پارک آبی بزرگ شوید که آن پارک نیز بر پایه لگو ساخته شده باشد. در واقع ما در این بخش سعی داریم در رابطه با یک پارک آبی فوق العاده در دبی صحبت کنیم. این پارک هیجان انگیز همان پارک آبی لگو لند است.

پارک آبی لگولند در دبی

پارک آبی لگولند در دبی

پارک های آبی بسیاری در دبی وجود دارد. این پارک ها چه در نوع سرپوشیده و چه در نوع سر باز، به نوعی بهترین پارک ها در خاورمیانه و حتی دنیا محسوب می شوند. اما یک پارک هیجان انگیز فوق العاده وجود دارد که به طور اختصاصی برای کودکان زیر 12 سال طراحی شده است. در این پارک شما علاوه بر بازی با لگو می توانید در استخرها با در دست داشتن لگوی محبوب خود شنا کنید و کلی خوش بگذرانید.

در واقع پارک آبی لگو لند را باید یک محل جذاب به منظور گذراندن وقت برای کودکان در کنار هم سن و سالان خودشان دانست. لازمه چنین جایی کاملا مشخص است. کودکان همیشه دوست داشته اند که کارهای بزرگسالانه انجام دهند. از همین رو پارک آبی لگولند در دبی را باید به همین منظور نیز معرفی کرد. در این پارک آبی خردسالان و نوجوانان به آرزوی خود یعنی انجام کارهای بزرگسالانه خواهند رسید.

بیایید در ادامه کمی جزئی تر به بخش های مختلف این پارک آبی لگویی در دبی بپردازیم.

پارک آبی لگولند در دبی و با تک لگو

پارک آبی لگولند دبی با تم لگو

همان طور که از نام این پارک آبی مشخص است، پارکی است که با تم لگو طراحی شده است. تمی که محبوب همه کودکان و بچه های زیر 12 سال است.

همه چیز درباره مترو دبی
خواندن این مطلب را از دست ندهید

در پارک آبی لگو لند شما شاهد بیش از 20 سرسره آبی مخصوص برای تمام گروه های سنی خواهید بود. البته که بیشتر تاکید از نظر گروه سنی درباره این پارک، مختص افراد 2 الی 12 ساله است.

اگر تمایلی به سر خوردن و لذت بردن از سرسره ها را ندارید یا آن قدر سر خورده اید که خسته شده اید، می توانید در یک  استخر آب به شکلی لوکس شناور شوید. کافی است قایق بادی خود را در اختیار داشته باشید.

از جذابیت های ویژه و یا بهتر است بگوییم از اصلی ترین جاذبه های پارک آبی لگولند در دبی این است که در استخر مواج لگو با موارد زیر مواجه خواهید شد:

  • سافاری آبی دوپلو
  • جوکر سوکر
  • اسپلش اوت
  • پیسر دو قلو
  • مسابقه سرسره لگو
  • رد راش
  • موج سواری

و ده ها بازی دیگر که می تواند هیجان شما را به نهایتی غیر قابل وصف برساند.

پارک آبی لگولند در دبی و سرسره سواری

از دیگر امکانات پارک آبی لگو لند می توان به رستوران ها، کافی شاپ ها، سرویس های بهداشتی و حمام آفتاب مخصوص برای بزرگسالان و محیطی مخصوص برای حمام آفتاب کودکان اشاره کرد.

پارک آبی لگولند در دبی و منطقه بازی کودکان

منطقه بازی مخصوص کودکان کم سن و سال

یکی از نکات جالبی که در پارک آبی لگولند در دبی وجود دارد، تفکیکی است که به منظور بازی برای کودکان کم سن و سال در نظر گرفته شده است. بدون شک با توجه به بازه سنی که برای کودکان در این پارک تعریف شده، آن هایی که سن و سال بیشتری دارند، ممکن است کارهای هیجان انگیز بیشتری انجام دهند و این کارها برای کودکان کم سن و سال باید با احتیاط بیشتری باشد.

اما جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد. لگو لند دبی به شکلی طراحی شده است که می توانید با رفتن به منطقه مخصوص کودکان کم سن و سال، تجربه سرسره سواری روی سرسره های مختص آن ها را برایشان رقم بزنید.

با این حساب می توانید یک اوقات فراغت فوق العاده را در سرزمینی محبوب به همراه فرزندان و لگوهای دوست داشتنی آن ها تجربه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *