گردشگری

معرفی مشاغل پردرآمد دبی

مشاغل پردرآمد دبی

علاوه بر شناخته شدن امارات به عنوان یک قطب گردشگری، می توان آن را یکی از گزینه های مناسب برای کسب و کار معرفی کرد. برای این امر لازم است از مشاغل پردرآمد دبی اطلاع یابیم.

دبی یکی از مراکز تجاری بین المللی بزرگ در خاورمیانه به شمار می آید که شرایط کاری مناسبی برای افراد می تواند داشته باشد. از طرفی نرخ بیکاری در این شهر به گونه ای است که می تواند هر کسی را مجاب به ایجاد کسب و کار در آن کند. از همین رو شرکت ها و افراد بسیاری هستند که به منظور سرمایه گذاری های گسترده، دبی را یک فرصت عالی تلقی می کنند.

جالب است بدانید که در دبی برای برخی از افراد از جمله ایرانی ها، اروپایی ها و آمریکایی ها، به نسبت مالیاتی در نظر گرفته نمی شود. بر اساس این موارد ما قصد داریم در این بخش به معرفی چند شغل پردرآمد در دبی بپردازیم. همراه ما باشید.

مشاغل پردرآمد دبی و شرایط کسب و کار در این شهر

اگر تصمیم دارید که در دبی کار کنید، لازم است که یک اسپانسر کاری یا یک پیشنهاد کاری از سوی یک کارفرما در اختیار داشته باشید. این افراد در واقع کسانی هستند که با امضای قرارداد با شخصی که متقاضی کار در دبی است، مجوزهای لازم برای حضور در دبی را فراهم می کنند.

لازم است بدانید از جمله شرایطی که برای کار در دبی وجود دارد، مرتبط با ویزا است که با سایر ویزاها از جمله توریستی تفاوت دارد. البته که برای سرمایه گذاران، اقامتی از 5 تا 10 سال نیز در نظر گرفته می شود. این اقامت بسته به مدت زمان فعالیت در شهر قابل بررسی، تعیین و تمدید است.

بیایید در ادامه به اصل موضوع یعنی معرفی چند نمونه از مشاغل پردرآمد دبی بپردازیم.

مشاغل مورد نیاز برای کار در دبی

دبی از آن جمله شهر هایی است که می توانید با اتکا بر تنوعی که برای مشاغل وجود دارد، به ثروتی مناسب برای خود در مدت زمان کوتاه برسید. در حال حاضر برخی از این مشاغل که درآمد خوبی هم دارند به شرح زیر است.

مشاغل حوزه پزشکی

جراحی عروق، پرستاری، متخصص کودک، پزشک اعصاب، دندان پزشک و سایر شاخه های مرتبط با پزشکی را می توان به عنوان شغلی با درآمد بالا در دبی در نظر گرفت.

در واقع این حوزه از درآمد به سبب این که یکی از اساسی ترین نیازهای یک جامعه شهری محسوب می شود، امری لازم است. بدون شک دبی نیز در انتخاب بهترین های این حوزه، تردید نخواهد کرد. شما برای رسیدن به درآمد عالی در این حوزه، کافی است بالای 5 تا 6 سال تجربه داشته باشید.

منطقه داون تاون دبی کجاست؟
خواندن این مطلب را از دست ندهید

بهترین شغل در دبی

مشاغل حوزه حقوقی

وکالت یکی از پردرآمدترین مشاغل در دنیا محسوب می شود. چنین تخصصی به شدت روی عملکردهای شرکت ها و سازمان ها موثر است. از همین رو برای امارات نیز در دسته یکی از مشاغل پردرآمد دبی قرار می گیرد.

یک وکیل برای کار در دبی به 7 تا 8 سال تجربه کاری نیاز دارد تا بتواند به درآمدی بالا دست یابد. در واقع دبی یک مکان عالی برای ایجاد فعالیت های حقوقی است که به صورت ماهیانه می تواند درآمدی برابر با هزار تا شصت هزار درهم را رقم بزند.

حوزه دیجیتال مارکتینگ و علوم IT

دیجیتال مارکتینگ به عنوان یک حوزه تازه شناخته شده در سطح دنیا، دارای پتانسیل های فراوانی برای درآمدزایی است. به طوری که افراد به محض مشغول شدن به فعالیت در این زمینه، به سرعت کسب و کارشان دچار رونق می شود.

طبق بررسی های آماری به منظور سرمایه گذاری یا کارآفرینی در حوزه دیجیتال مارکتینگ و آی تی در دبی، نیاز به 9500 الی 13500 دلار سرمایه اولیه است. این سرمایه در طول مسیر کار در دبی به چند ده یا چند صد برابر خواهد رسید.

حوزه آموزش

موضوع آموزش به عنوان یکی از مشاغل پردرآمد دبی شناخته می شود. زیرا این شهر به سبب سیاست های کلی کشور امارات، تصمیمات قاطعی درباره تحصیل ارائه می دهد.

میانگین حقوق فردی که در دبی اقدام به آموزش می کند مقداری نزدیک به 12 الی 20 هزار درهم به صورت ماهیانه است. این درآمد در مقایسه با سایر مشاغل، درآمدی نسبتا بالایی به حساب می آید.

مشاغل دبی

سقف و کف حقوق در دبی

علاوه مشاغل ذکر شده می توان به شغل هایی در حوزه مهندسی مانند مکانیک، برق، عمران و شغل های دیگر نظیر حمل و نقل و حسابداری در دبی به عنوان شغل پردرآمد اشاره کرد.

اما نکته ای مهم تر از تعدد مشاغل پردرآمد دبی وجود دارد که هرکسی را می تواند متقاعد کار در دبی کند. این نکته به حداقل و حداکثر درآمد در این شهر مرتبط است.

درآمدها در دبی بسته به فعالیت در ارتش، دولت یا سایر این دست موارد، نزدیک به 50 هزار تا 70 هزار درهم است. از طرفی دیگر درآمد یک فروشنده مقداری برابر با 1500 الی 3500 درهم است.

با این حساب تنها کافی است شرایط خود را بسنجید و با آن چه که در این بخش گفته شد، به این نتیجه برسید که دبی می تواند جایی حتی فراتر از کسب و کار را برای شما رقم بزند یا نه؟!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *