گردشگری

آکواریوم و باغ وحش زیر آب دبی

آکواریوم و باغ وحش زیر آب دبی یکی از جاهای دیدنی دبی است. این آکواریوم بزرگ و این باغ وحش هیجان انگیز، به صورت یک مجموعه زیر آبی در مرکز خرید دبی مال قرار دارد. جالب است بدانید که در این مرکز خرید بیش از 16 قسمت برای انواع فعالیت های گوناگون و خدمات وجود دارد که بخشی از آن ها مختص به تفریحات است.

آکواریوم دبی و باغ وحش زیر آب وایلد وادی را نیز باید یکی از جاهای دیدنی دبی معرفی کرد. تمامی این تفریحات فوق العاده و هیجان انگیزی که در این شهر خاص فراهم شده است، برای مشتاقان، با سفر ارزان به دبی با ووچر امکان پذیر می شود.

در این بخش ما علاوه بر بررسی آکواریوم و باغ وحش دبی مال به شیوه های استفاده و سفر ارزان با دبی ووچر نیز خواهیم پرداخت. کافی است با تمام وجود در دلتان هوس خوش گذرانی کنید، بهترین گزینه بدون شک دبی خواهد بود.

آکواریوم و باغ وحش زیر آب دبی

آکواریوم دبی

آکواریوم دبی در سال 2008 میلادی افتتاح شده است. از همان زمان تا به امروز با وجود سفرهای متعددی که افراد به این مرکز داشته اند، همچنان یکی از جاهای دیدنی دبی محسوب می شود.

عموما افراد آکواریوم و باغ وحش زیر آب دبی را با هم می شناسند، دلیل اصلی این امر مرتبط با قرارگیری این دو محل تفریحی، در یک مکان به نام دبی مال است.

دبی مال به عنوان بزرگترین مرکز خرید همواره شناخته شده و مشهور است. اما وقتی که صحبت از آکواریوم آن می شود، ماجرا هیجان انگیز تر خواهد شد.

 • مواجهه با کوسه در یک آکواریوم شیشه ای
 • قرار گرفتن در قفسه کوسه در زیر آب برای مشاهده این موجودات
 • غواصی با کوسه ها در آکواریوم
 • قدم زدن با کوسه در آکواریوم
 • غواصی اسکوبا در آکواریوم
 • رفتن به تونل آکواریوم بدون نیاز به هیچ لباس خاصی
 • عکاسی با دوربین گو پرو در آکواریم دبی

موارد بالا را می توان به عنوان هیجان انگیز ترین بخش های حضور در آکواریوم دبی مال معرفی کرد. در ادامه به بررسی باغ وحش این مرکز خواهیم پرداخت.

آکواریوم و باغ وحش زیر آب دبی و کروکودیل

باغ وحش دبی

همانطور که اشاره شد نام آکواریوم و باغ وحشی زیر آب دبی همیشه همراه هم است. اما بیایید ببینم درون این باغ وحش چه خبر است!

وجود کروکودیل های غول پیکر را باید یکی از جذابیت های زیر آب در باغ وحش دبی دانست. هر کدام از این کروکودیل ها وزنی برابر با 750 کیلوگرم و به مقدار 5 متر طول دارند. سن این موجودات نزدیک به 40 سال است.

معرفی ریورلند دبی
خواندن این مطلب را از دست ندهید

اگر برایتان قابل لمس نیست، باید بگوییم که کروکودیل به عنوان یک جاندار ترسناک با سرعت بالا شناخته می شود. وجود این موجودات در باغ وحش دبی گاها به منزله یک باغ گیاه شناسی قابل تلقی است.

در کنار کروکودیل می توان در باغ وحش دبی اقدام به بازدید از جانوران بومی این منطقه نیز کرد. البته از آنجایی که دبی دارای محیطی گرم و خشک است، نمی توان از نظر پوشش جانوری، غنایی بسیاری در آن یافت. اما موجودات زیر جانوارانی هستند که در معرض دید شما در باغ وحش قرار خواهند گرفت:

 • خفاش
 • جوجه تیغی بیابانی
 • جغد
 • مار
 • آفتاب پرست

سفر ارزان به دبی با ووچر

یکی از راه های سفر و دیدن جاهای دیدنی دبی سفر به آکواریوم و باغ وحش زیر آبی دبی است. علاوه بر این جای دیدنی که در مرکز خرید دبی مال واقع شده است، می توانید به باغ وحش زیر آب وایلد وادی نیز بروید و بهترین تجربه ها را در آنجا برای خود و خانواده‌تان رقم بزنید.

اما نکته ای که برای سفر برای اکثر افراد وجود دارد، کاهش هزنیه های آن است. یعنی افراد ترجیح می دهند یک سفر عالی اما ارزان را تجربه کنند. برای سفر ارزان به دبی با ووچر می توانید این امر را تحقق بخشید.

ووچرها یا کوپن های تخفیف گزینه هایی هستند که با به دست آوردن آن ها در کتابچه های اینترتینر می توانید سفر خود را به ارزانی رقم بزنید. با این حساب اگر می خواهید یک حس عالی و هیجان انگیز در دبی را تجربه کنید، ابتدا به دنبال ووچر باشید. بدون شک با استفاده از چنین کوپن هایی تا بخش زیادی از هزینه سفر شما کاسته خواهد شد.

آکواریوم و باغ وحش زیر آب دبی جاندارن بومی

در نتیجه…

آکواریوم و باغ وحش زیر آب دبی را باید به عنوان یکی از هیجان آورترین گزینه های رفتن به دبی تلقی کرد. در این محیط تفریحی واقع در دبی مال، شما علاوه بر خرید، می توانید ساعاتی را به شنا با کوسه بپردازید یا اینکه با آن ها در کف آکواریوم قدم بزنید و عکس بگیرید.

همچنین می توانید ساعاتی خوش و کمی ترسناک دیدن یک موجود غول پیکر را تجربه کنید. این موجود کروکودیل استرالیایی است که در کنار سایر موجودات بومی دبی در باغ وحش، میزبان حضور شما هستند تا با زیبایی های خود شما را شگفت زده کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.