گردشگری

بازی با دلفین و شنا در آب در دلفیناریوم دبی

بازی با دلفین و شنا در آب در دلفیناریوم دبی یکی از تجربه های شگفت انگیز است که می توانید آن را در پارک دلفین دبی تجربه کنید. این پارک در حال حاضر یکی از بزرگ ترین مراکز گردشگری در خاورمیانه محسوب می شود.

در واقع شما با حضور در پارک دلفین ها در دبی شاهد رقص این موجودات زیبا در آب هستید. همچنین امکاناتی وجود دارد که بر اساس آن می توانید در مواجهه مستقیم با دلفین ها در مرکز دلفین بی در دبی قرار بگیرید.

از نظر تجهیزات و امکانات موجود در دلفیناریوم دبی می توان این پارک را به عنوان یکی از مطرح ترین پارک های آبی در خاورمیانه معرفی کرد. از همین رو اگر علاقه مند به تجربه شادی و تفریح در یک شهر متفاوت با جذابیت های متفاوت همراه با حضور دلفین ها هستید، تا انتهای این بخش همراه ما باشید.

پارک دلفین دبی

پارک دلفین دبی ( دلفیناریوم دبی ) و مشخصات کلی

دلفیناریوم دبی  در مساحتی در حدود 5 هزار متر مربع در سال 2008 در منطقه خور دبی ساخته شد. این منطقه در حال حاضر زیستگاه دلفین های جذابی است که محیطی در حدود 600 متر مکعب را به خود اختصاص داده اند.

علاوه بر فضای مذکور، دو استخر جداگانه به منظور نمایش رقص دلفین ها در مرکز دلفین بی در دبی تعبیه شده است. یکی از استخرها به منظور نمایش رقص و استخر دیگر به منظور شنا و ارتباط مستقیم با دلفین های جذاب است.

جالب است بدانید که در پارک دلفین ها در دبی علاوه بر این موجودات زیبا و باهوش بخش های متعدد دیگری نیز به منظور نمایش پارک پرندگان، سینماهای چند بعدی برای نمایش فیلم دلفین ها، زمین بازی کودکان و فضاهای تفریحی از این دست وجود دارد.

در پارک دلفین دبی به شکل مجموعه ای، چهار نوع دلفین وجود دارد. این دلفین ها با نام فکلا، کیسیوشا، تنیا و چجری شناخته می شوند.

همچنین نکته جذاب دیگر اینکه شما در کنار دلفین ها در مرکز دلفین بی در دبی، شاهد حضور شیرهای دریایی نیز خواهید بود. بدون شک هیچ کس حاضر نیست تماشای این موجودات و شیرین کاری هایشان را از دست بدهد.

مرکز دلفین بی در دبی و ارتباط با دلفین ها

برای آن که بتوانید یک پیش زمینه جالب در رابطه با پارک دلفین ها در دبی داشته باشید، لازم می دانیم به بخش هایی از ارتباط با آن ها اشاره کنیم.

یکی از مهم ترین اتفاقاتی که به منظور بازی و شنا با دلفین ها اهمیت دارد، نوع برخوردی است که از خود نشان می دهید. در پارک دلفین ها بیش از هزار نفر ممکن است اقدام به بازی با دلفین کنند زیرا این کار می تواند به آن ها انرژی بسیاری بدهد.

معرفی باغ گل دبی
خواندن این مطلب را از دست ندهید

در برخورد با دلفین ها نباید نگران چیزی باشید. زیرا در وهله اول آن ها موجوداتی باهوش و البته مهربان هستند. در وهله دوم نیز نگران عمق آب نباشید، به منظور شنا حتی کودکان زیر 12 سال نیز می توانند با دلفین ها شنا، بازی و تعامل کنند.

یکی  از  بخش های جذاب پارک دلفین دبی ماجراجویی کردن با دلفین های این پارک است. چنین کاری عموما برای کودکان بالای 8 سال می تواند امکان پذیر باشد. اما مگر قرار است چه کار کنیم؟!

در ماجراجویی با دلفین ها می توانید در یک برنامه کاملا هیجان انگیز در عمق 3 متری آب با خوابیدن در پشت دلفین های زیبا و گرفتن بال های آن ها، شنا کردن با سرعتی شگفت انگیز را تجربه کنید. جذابیت این برنامه در این است که برای کودکانی که شنا بلد نیستند، این کار با کمک 6 نفر از همراهان حاضر در پارک میسر خواهد شد.

پارک دلفین دبی و بازی دلفین ها

چطوری به مرکز دلفین بی در دبی برویم؟!

بهترین راه برای رفتن به پارک دلفین های دبی این است که از طریق یک تور اقدام به این کار کنید. یا اگر در دبی هستید می توانید با استفاده از یک تاکسی خود را به پارک دلفین دبی برسانید.

جالب است بدانید که دبی به عنوان یک شهر کاملا مدرن و نوین حتی می تواند شما را با استفاده از مترو به پارک دلفین ها برساند.

پس از رسیدن به پارک اگر از قبل بلیط رزرو کرده باشید که خوش به حالتان، اگر هم نه می توانید همان جا به سادگی اقدام به این کار کنید.

لازم است بدانید که پارک دلفین بی دبی در روز های دوشنبه تا چهارشنبه از ساعت 11 صبح آمده است تا شما را در مواجهه با دلفین ها قرار دهد. مدت زمانی که می توانید برای بازی با این موجودات در کنارشان باشید 45 دقیقه است.

علاوه بر این می تواند به منظور لذت بیش تر در دلفیناریوم دبی در روزهای شنبه و دوشنبه به سایر برنامه های شاد این پارک از جمله حضور در کنار پرندگان بپردازید. در نتیجه اگر به دنبال یک تفریح شاد به همراه بازی با دلفین ها و شنا با آن ها در آب هستید، پارک دلفین دبی را از دست ندهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *