گردشگری

تور سافاری صحرا دبی

در بین تورهای امارات و انواع تور کویر دبی می توان تور سافاری صحرا دبی را در دسته معروف ترین تورها قرار داد. این تور می تواند از مدت زمان بین چند ساعت تا چند روز طول بکشد. در واقع این انتخاب شماست که تصمیم بگیرید چه مدت زمانی را در صحرای شن دبی به شادی بگذرانید.

جذابیت های جالب تور کویر دبی از محل هتل شروع می شود و شما با سوار شدن بر ماشین های صحرانوردی می توانید جهانی جدید را در میان تپه های شنی کویر دبی تجربه کنید.

فرقی نمی کند اهل چه مدل بساط برای شادی باشید در نهایت صرف شام و شیرینی، موسیقی و رقص، سرو قلیان و حنا بستن روی دستان برای خانوم ها از جمله زیبایی ها و لذت های تور در صحرای شن دبی محسوب می شود.

تور سافاری صحرا دبی

تور کویر دبی

تور کویری دبی با نام تور سافاری صحرا دبی نیز شناخته می شود. شما در طول این تور با استفاده از یک ترانسفر به عنوان وسیله نقیله از درب هتل تا حومه صحرا همراهی می شوید.

در صحرای شن دبی با سوار شدن روی یک ماشین چهار محور از نوع لندکروز بدون شک می تواند هیجان و احساسات شما را برانگیخته کند. در این وضعیت کمترین چیزی که در درون خود تجربه می کنید، بالا رفتن میزان آدرنالین خونتان است. به زبان ساده خون شما نیز همانند تپه های شنی دچار بالا و پایین و تلاطم خواهد شد.

اگر دوست داشته باشید حتی می توانید لابلای شن های کویر دبی از بالای تپه ها رو به پایین سرازیر شوید. البته احتیاط را فراموش نکنید زیرا میزان بالای هیجان در این محیط جذاب می تواند هر کسی را از خوب بیخود و حتی دیوانه کند!

اگر اهل عکاسی باشید، صحرای شن دبی در طول تور سافاری صحرا دبی می تواند بهترین لحظات را برای شما رقم بزند.

اگر اهل موسیقی و رقص باشید می توانید در هنگام تابش نور محصور کننده خورشید، به تماشای رقص عربی و تاندورا بپردازید.

پوشیدن لباس های سنتی، نقاشی روی بدن با حنا و خوردن نوشیدنی و تنقلات از بوفه های کویر دبی را نیز فراموش نکنید.

در ادامه به  چند نمونه از لذت های دیگر از سافاری صحرا در دبی خواهیم پرداخت.

صحرا نوردی با …؟

لندکروز به منظور سواری روی شن به معنای رانندگی با سرعت روی تپه های شنی، یکی از لذت های تور سافاری صحرا دبی است.

علاوه بر آن می توانید برای صحرا نوردی به شکل هیجان انگیز اما بدون ماشین با استفاده از اسکی روی شن همانند زمستان روی برف اسکی کنید. در واقع شما با این کار در یک هوای گرم و آفتابی روی تپه های قرمز دبی به لذت اسکی بدون سرما پی خواهید برد.

معرفی باغ گل دبی
خواندن این مطلب را از دست ندهید

از دیگر جذابیت های تور کویر دبی مرتبط با شتر سواری است که یک فعالیت محبوب برای گردشگران این منطقه محسوب می شود. با سفر شدن روی شتر می توانید لذت سواری آرام را در حین تماشای انواع گونه های گیاهی و حشرات خاص روی شن را تجربه کنید.

اما سوالی که پیش می آید این است که چگونه می توانیم چنین سفری را آغار کنیم؟ در ادامه به شما خواهیم گفت.

تور سافاری صحرا دبی و شتر سواری

دبی ووچر یا کوپن تخفیف

یکی از راه های دستیابی به تور سافاری صحرا دبی استفاده از اینترتینر دبی است. اینترتینر در واقع کتابچه های ارائه دهنده دبی ووچر محسوب می شود. شما با استفاده از این کتابچه ها می توانید به ووچر یا تخفیف برای سفر دست یابید.

البته به این معنا نیست که برای رفتن به صحرای دبی حتما باید کوپن داشته باشید. اما از آن جایی که  خیلی ها ترجیح می دهند از تخفیف استفاد کنند، استفاده از ووچر نیز یک روتین معمولی به نظر می رسد.

قیمت سافاری دبی با استفاده از تور سافاری بسته به گزینه هایی که انتخاب می کنید می تواند متفاوت باشد. این گزینه ها شامل رزرو تور سافاری صحرا دبی به همرا، تور کامل، لندکروز دربست و غیره است.

به منظور رزرو تور سافاری بدون استفاده از دبی واچر، مبالغ به شرح زیر است. بدون شک شما با داشتن یک اینترتینر دبی می توانید از تخفیف برای کاهش قیمت ها استفاده کنید.

  • مبلغ 89 هزار برای رزرو سافاری به همراه پرداخت 130 درهم برای راننده و 280 درهم مجموعا برای شام
  • مبلغ 700 درهم برای یک لندکروز دربست 6 نفره به همراه 1500 درهم هزینه کامل برای سافاری صحرای دبی
  • مبلغ 1500 درهم هزینه کامل بدون پرداخت هزینه برای راننده تنها برای سواری در صحرای دبی

بدون شک برای اطلاع از قیمت سافاری دبی به طور دقیق باید با توری که قرار است شما را همراهی کنید مشورت بیشتری کنید.

در پایان….

اگر به دنبال لذت بردن در محیطی متفاوت تر از دریا و جنگل هستید، بهترین گزینه انتخاب صحرا برای یک سفر هیجان انگیز است. تور سافاری صحرا دبی یکی از بهترین تورهای معروف در امارات است که می توانید با مجموعه گزینه های هیجان انگیز خود، شما را مجذوب کند. با این حساب این تور را از دست ندهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.