گردشگری

تور آبی آتلانتیس

تور پارک آبی آتلانتیس دبی را باید به عنوان یکی از برترین تورهای پارک آبی در جهان معرفی کرد. در واقع سوای از فضای شگفت انگیز که در ادامه توضیح خواهیم داد، یکی از دلایل برتر بودن این پارک در سطح جهانی مرتبط با امکانات اقامتی عالی در دبی است.

جالب و هیجان انگیز است اگر بدانید که به تعداد 7 نوع سرسره برای سواری روی هر کدام از امکانات پارک آبی هتل آتلانتیس دبی تعبیه شده است. یکی از نکات عجیب سوار شدن روی سرسره های این پارک مرتبط با قد افراد است. به این معنا که برای سوار شدن باید قدتان حداقل برابر با 2/1 متر باشد، در غیر این صورت نمی توانید سوار شوید.

نکته جالب تر دیگر این است که وقتی صحبت از پارک آبی در دبی می شود، یک سوال پیش می آید: پارک آبی آتلانتیس یا وایلد وادی دبی؟!

برای پاسخ به این سوال و هیجان های مرتبط با پارک آبی آتلانتیس همراه ما باشید.

تور آبی آتلانتیس

پارک آبی آتلانتیس یا وایلد وادی؟!

بیایید همین ابتدا به این سوال درگیر کننده برای شمایی که اهل هیجان هستید با مقایسه ای اجمالی جواب دهیم.

پارک آبی وایلد وادی دبی یکی از پارک هایی است که در ساحل جمیرا و در کنار برج العرب واقع شده است. این پارک دارای یک آبشار 18 متری بزرگ در بدو ورود است. یعنی از همان ابتدا شما را دیوانه خود می کند.

وایلد وادی دارای یک سرسره سقوط آزاد است که با نام سکیرا جمیرا شناخته می شود. سقوط از این سرسره می تواند نهایت هیجان را به شما منتقل کنید.

از نکات جالب وایلد وادی وجود یک رودخانه 360 متری است که به نوبه خود جای مخصوص برای بازی کودکان دارد.

اما در رابطه با تور پارک آبی آتلانتیس دبی باید این مجموعه را در واقع همانطور که از نامش پیداست یک تور گردشگری در یک پارک آبی معرفی کرد.

سرسره های بزرگ، رودخانه خروشان، وسایل بازی هیجان انگیز، استخرهای کوچک و بزرگ، سرزمین کودکان، نبرد با کوسه و ده ها سرگرمی دیگر را می توان به پارک آبی هتل آتلانتیس دبی اختصاص داد.

جالب است بدانید وقتی صحبت از تور گردشگری در رابطه با پارک آبی آتلانتیس می شود اصل ماجرا سوای از پارک آبی مرتبط با بخش های زیر است:

  • سرزمین دلفین ها
  • سرزمین شیرهای دریایی
  • سرزمین آکوارمیم ها
  • سرزمین غواصی

اما با این حساب چه باید کرد؟ پیشنهاد ما این است که هیچ کدام از این دو پارک را از دست ندهید چون اصولا پرسش پارک آبی آتلانتیس یا وایلد وادی نمی تواند به شما در انتخاب یکی از این دو پارک کمک کند. مگر اینکه زیاد دنبال هیجان نباشید.

تور هلیکوپتر دبی
خواندن این مطلب را از دست ندهید

در ادامه برای اینکه تصمیم گیری خود را بر اساس ملاکی دیگر قطعی کنید به قیمت این دو پارک خواهیم پرداخت.

قیمت بلیط پارک آبی آتلانتیس دبی

تور پارک آبی آتلانتیس دبی شامل گزینه های ذکر شده به عنوان بخش های این پارک می شود. یعنی علاوه بر استفاده از تمام سرسره ها و وسایل بازی، می توانید از ساحل نیز به طور خصوصی هم استفاده کنید.

قیمت موارد بالا برابر با 300 درهم برای هر نفر است.

برای بازدید از آکواریم آتلانیتس که به لاست چکبرز معروف است نیز باید به ازای هر نفر 100 درهم پرداخت کنید.

البته باید در نظر داشته باشید که به زعم استفاده یا عدم استفاده از موارد جانبی تور می توانید هزینه های بیشتر یا کمتری نیز پرداخت کنید.

اما در رابطه با قیمت پارک آبی دبی یا همان پارک وایلد وادی ماجرا شاید کمی متفاوت تر به نظر برسد. در واقع هر پارک یا توری می تواند بسته به هیجانی که به شما منتقل می کند از نظرتان گران یا سخاوتمندانه به نظر برسد.

در هر صورت قیمت وایلد وادی دبی نیز به شرح زیر است:

برای هر نفر که قصد داشته باشد از امکانات پارک وایلد وادی استفاده کند، 250 درهم به علاوه 5 درصد مالیات برابر با 262 درهم در نظر گرفته شده است.

به مظور استفاده از هر کدام از گزینه های جانبی همچون ناهار، اجاره حوله و کمد قفلدار، قیمت ها نسبتا برابر با 25، 40 الی 85 درهم است.

تور آبی آتلانتیس و قیمت

در نتیجه…

اگر به دنبال یک فضای هایلکوس با امکانات ویژه هتل هستید، تور پارک آبی آتلانتیس دبی یکی از گزینه های هیجان انگیز محسوب می شود. این پارک شاید در ظاهر کمی گرانتر از پارک آبی وایلد وادی به نظر برسد اما در واقع شما بسته به سلیقه خود می توانید یکی از این دو را انتخاب کنید.

البته که پیشنهاد ما این است اگر به دنبال یک هیجان کامل در یک تعطیلات ویژه هستید، به هیچ وجه با تنها انتخاب کردن یکی از این پارک ها، خود را از آن یکی دیگر محروم نکنید. زیرا هر چه باشد وقتی صحبت از پارک آب در دبی می شود، یک سوال مطرح است؛ پارک آبی آتلانتیس یا وایلد وادی ؟! که در نهایت جواب این سوال هر دو خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.